Ozdabianie odzieży? Tylko z Linea Bottonex! Poradnik

Z nami ozdabianie odzieży to sama przyjemność. Dzięki szerokiemu wyborowi akcesoriów dekoracyjnych i aplikacji krawieckich, w łatwy i szybki sposób odświeżycie swoją garderobę. Stworzyliśmy bogatą ofertę, w której znajduje się ogromna różnorodność faktur, kolorów i materiałów. Zaprojektowaliśmy między innymi kryształki i kamienie do przyszycia oraz ozdobne guziki wzbogacone cyrkoniami. Aby współpraca z nami przebiegała sprawnie i bezproblemowo, przygotowaliśmy poradnik, w którym szczegółowo odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące ozdabiania odzieży. Zachęcamy do skorzystania z niego. Gdyby jednak pojawiły się kwestie, które nie zostały tu poruszone – prosimy o kontakt, a na pewno udzielimy szczegółowych wyjaśnień.

Wszystkie produkty umieszczone na stronie wykonujemy na zamówienie. Niektóre produkty są dostępne na magazynie. W razie pytań o dostępność konkretnych ilości prosimy o kontakt: biuro@bottonex.pl

Ozdabianie odzieży może być świetną zabawą, podobnie jak wykonywanie własnej biżuterii z naszych półfabrykatów. Czynność ta pobudza wyobraźnię, ćwiczy kreatywność i jest doskonałą okazją do relaksu. Od czego zacząć? W naszym poradniku znajdą Państwo mnóstwo inspiracji i ciekawych pomysłów, jak udekorować poszczególne elementy garderoby. Dzielimy się nimi oraz przekazujemy wiedzę o tym, jak przytwierdzić poszczególne akcesoria do odzieży. Zachęcamy do skorzystania z porad.

Oferta Linea Bottonex zmienia się dynamicznie, tak jak zmienia się moda.
Oprócz naszej produkcji dodatków i akcesoriów możemy zaproponować różnorodne wyroby do ozdabiania odzieży, jak i również do produkcji biżuterii. Będąc także importerem półfabrykatów do biżuterii, dajemy Państwu możliwość wykonania wymarzonej bransoletki czy naszyjnika. Ozdobić można bardzo ciekawymi koralikami, przelotkami również czapkę, kapelusz lub torebkę. Ciekawa broszka, agrafka, szpilka czy pin będzie ozdobą o indywidualnym charakterze czy stylu danego wyrobu. Można powiedzieć, że ozdabianie odzieży to nie jedyna nasza specjalność!

Taśmy ozdobne do odzieży

Taśmy ozdobne to najważniejszy dodatek krawiecki, który zmienia całkowicie wygląd danej garderoby. Taśmy, które oferuje Linea Bottonex są unikalne i zawsze z możliwością jej domówienia. Taśmy ozdobne mogą być z dzianiny, sznurka, cekinów, z wplecionymi kryształkami czy kamieniami, nitami itp. W naszej firmie możesz zamówić taśmy pod kolor tkaniny z naszej szerokiej oferty.
Zapraszamy na zakupy do naszej hurtowni i zamówienia towaru online. Gwarantujemy szybką wysyłkę i atrakcyjne ceny.

Wszystkie produkty umieszczone na stronie wykonujemy na zamówienie. Niektóre produkty są dostępne na magazynie. W razie pytań o dostępność konkretnych ilości prosimy o kontakt: biuro@bottonex.pl

Szukasz produktu i nie możesz go znaleźć w naszym katalogu?
Wyślij zdjęcie lub skan poszukiwanego produktu i prześlij go do naszego biura na e-mail: zamowienia@bottonex.com.pl
Po otrzymaniu prześlemy nasze propozycje.
Poprzez nasz formularz, znajdujący się w zakładce NOWOŚCI, możesz poprosić o wzór produktu, który Cię interesuje.
Jeśli posiadamy go na stanie magazynowym możemy przesłać próbki po uprzednim uzgodnieniu szczegółów.
Ze względu na wysoki koszt niektórych elementów wysyłka będzie możliwa po dokonaniu zapłaty.

Aby zapoznać się z naszymi cenami (hurtowe lub detaliczne) napisz do nas na biuro@bottonex.pl, a my niezwłocznie wyślemy cenniki na wszystkie produkty.

Wszelkie rabaty ustalane są indywidualnie i zależą od zamawianych ilości.

Zamówienia przyjmujemy na nasz adres e-mail. Wysyłki realizowane są codziennie kurierem UPS lub Pocztą Polską. Po opłaceniu zamówienia możliwy jest również odbiór przesyłki za pośrednictwem swojego dostawcy. Z uwagi na różnorodność proponowanych przez nas produktów, prosimy o kontakt telefoniczny w celu sprecyzowania zamówienia.

Aby dokładniej mogli Państwo zapoznać się z naszą ofertą przygotowaliśmy dla Państwa katalogi naszych produktów. Przy składaniu zamówienia lub wzornictwa prosimy posługiwać się nadanym kodem produktu i numerem strony, na którym ten produkt występuje.

Przed zamówieniem prosimy o zapoznanie się z materiałem, z którego został wykonany dany produkt. Zgodnie z obowiązującym prawem wszystkie produkty pozostające w długotrwałym kontakcie ze skórą muszą być pozbawione szkodliwego niklu (nikiel free). Sprawdź w naszej ofercie, które produkty spełniają w/w kryteria. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami.

Do oferowanych produktów posiadamy urządzenia niezbędne do ich montażu. Są to zestawy montażowe lub oprzyrządowanie do zaaplikowania danego produktu.

Jeśli nigdy jeszcze nie mieliście Państwo do czynienia z produktami wymagającymi montażu (napy, springi, nity, guziki itp) chętnie pomożemy. Możemy wykonać dla Państwa próby lub zademonstrować montaż w siedzibie naszej firmy:
P.H.U. Linea Bottonex
25-655 Kielce
ul. Łódzka 342

Jeśli Państwo chcecie dokonać zakupu produktów z magazynu naszej firmy, prosimy wejść na zakładkę sklep i wyszukać produktu. Nasz sklep jest w tej chwili modyfikowany i wkrótce będziecie Państwo mieli możliwość wyboru z szerszej gamy produktów oferowanych przez naszą firmę.