Trwałe akcesoria krawieckie – lamówki i wypustki

Wśród naszych akcesoriów krawieckich nie mogło zabraknąć lamówek i wypustek, które znajdują głównie zastosowanie jako element wykończeniowy brzegów tkanin, dzianin czy dekoltów.

Wykorzystywane są nie tylko w branży konfekcyjnej ,doskonale sprawdzają się również w dekoracji wnętrz, kaletnictwie czy tapicerstwie. Wykonane są z różnych materiałów m.in. z atłasu, bawełny, skaju, dostępne są w wielu szerokościach i szerokim wachlarzu barw. Istnieje możliwość zamówienia asortymentu w kolorystyce i „rozmiarze” najbardziej odpowiadającej zapotrzebowaniu klienta.
Lamówki atłasowe o szerokości 9, 12 mm mają szczególne zastosowanie w zakładach krawieckich produkujących suknie ślubne i ubiory komunijne. Lamówki szersze stosowane są do takich wyrobów jak obrusy, zasłony, koce, pokrowce itp. Wypustki służą jako ozdoba w galanterii lekkiej (bluzki, sukienki) jak i ciężkiej ( kurtki, kombinezony, plecaki).
Lamówki bawełniane stosowane są w produkcji wyrobów dziecięcych i do wykończeń typu pokrowce, plecaki itp.
Lamówki typu skay lub zamsz stosowane są jako paski i pętelki w różnego rodzaju wyrobach.
Jeśli poszukujecie Państwo solidnych i efektownych akcesoriów krawieckich jakimi są lamówki oraz wypustki, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Wykonamy także indywidualne projekty lamówek, według Państwa wskazówek i powierzonego nam wzoru.
Warto zaopatrzyć się w oferowany przez nas, profesjonalny sprzęt do montażu aplikacji i dodatków krawieckich, w tym prasek kaletniczych.

lamowki i wypustki

lamowki i wypustki