Breloki i gadżety – szeroki wybór akcesoriów – Kielce

Breloczek to przedmiot drobny bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne życie.

Cieszy oko, ale jest również bardzo przydatny. To dodatek krawiecki do zadań specjalnych - nie tylko utrzymuje porządek np. w damskiej torebce, ale obecnie jest bardzo modny jako ozdoba przy odzieży i galanterii. W naszym katalogu znajdziecie breloczki i gadżety w różnych stylach i wykonane z różnych materiałów. Mogą być śmieszne, wesołe, erotyczne lub w wersji eleganckiej i bardzo ozdobnej. Wykonujemy breloczki z wybraną grafiką lub logo. Oprócz nich wykonujemy także blaszki, kursory i uchwyty. Breloczki i gadżety można potraktować jako pomysł na prezent, który z pewnością zaskoczy i ucieszy obdarowywanego, ze względu na jego indywidualny charakter.

Breloki z logo firmy

Jeśli szukają Państwo sposobu na wyróżnienie swojej firmy na tle konkurencji, proponujemy wykonanie breloków z logo na zamówienie. Możemy na takim gadżecie umieścić dowolnie wybraną grafikę – nazwę, znak rozpoznawczy, towarowy czy wszystko, czego zażyczy sobie klient. To doskonały sposób na reklamę własnego przedsiębiorstwa oraz dotarcie do jak największej liczby klientów.

Paski do odzieży

Ciekawa kolorystyka, klasyczne fasony zapewne zaciekawią klienta, który ceni jakość w dobrej cenie. Paski do odzieży to ta część garderoby, która ma za zadanie nie tylko podkreślić talię czy biodra, ale ma być też dodatkiem ozdobnym podkreślającym charakter stroju. Tworzone są z przeróżnych materiałów do każdego stylu.

Choć nie są to typowe dodatki, uważamy, że są równie przydatne i efektowne. Warto mieć w swojej szafie choć jeden pasek do odzieży, by się o tym przekonać!

Jeśli lubicie tworzyć sami – zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty akcesoriów krawieckich w postaci klamer metalowych do pasków. Produkty te idealnie sprawdzą się do zrobienia własnego dodatku, ale będą również przydatne w ich naprawie czy przy zmianie stylu. Zapraszamy projektantów oraz szwalnie czy producentów odzieży, bielizny, obuwia, toreb, mebli, wózków dziecięcych itd., z całej Polski ,do zapoznania się
z ciekawą kolekcją naszych dodatków metalowych, dzięki którym stworzycie swoje indywidualne i oryginalne wyroby.